kontakt@jobbverket.nu Växel : 08-51 51 40 40
Plogstigen 3, 135 55 Tyresö

 Verksamhetsansvarig                   Lotfi Mahjoub                tel. 073-518 10 58

lotfi.mahjoub@jobbverket.nu
 

Verksamhetsansvarig                  Åke Lindberg                tel. 073-518 10 57

ake.lindberg@jobbverket.nu

Verksamhetsansvarig                   Michael Bomark            tel. 073-518 10 56

michael.bomark@jobbverket.nu
 

Verksamhetsansvarig                   Carola Cielens               tel. 073-518 10 55

carola.cielens@jobbverket.nu
 

Samordnare                                   Timo Kallio                     tel. 073-518 10 54
timo.kallio@jobbverket.nu
 

Samordnare                                   Karin Ekström               tel. 073-518 10 53

karin.ekstrom@jobbverket.nu

Samordnare                                   Bengt Görtz                   tel. 076-314 58 56
bengt.görtz@jobbverket.nu
 

Verksamhetsansvarig                   Carina Jarnhed               tel. 073-518 10 50

carina.jarnhed@jobbverket.nu

Verksamhetsansvarig                    Anna Zetterström          tel. 073-518 10 52
anna.zetterstrom@jobbverket.nu

Verksamhetsansvarig                    Linn Nettlich                     tel. 073-846 37 17
linn.nettlich@jobbverket.nu

Administrationsassistent                Pia Astermyr                   tel.  073-502 44 50
pia.astermyr@jobbverket.nu

Handledare                                     Björn Sandberg              tel. 070-313 42 07
bjorn.sandberg@jobbverket.nu

Handledare                                      Birgitta Lindgren           tel. 070-732 65 48
birgitta.lindgren@jobbverket.nu

Handledare                                      Henry Karlsson              tel. 072-937 78 90
henry.karlsson@jobbverket.nu

Handledare                                       Helena Salen                  tel. 070-498 57 57
helena.salen@jobbverket.nu

Handledare                                      Elzbieta Luckiewicz       tel. 073 728 88 45
elzbieta.luckiewicz@jobbverket.nu

Handledare                                       Mattias Stambert          tel. 070-876 54 94
mattias.stambert@jobbverket.nu

Handledare                                       Christer Horn                 tel. 073 535 54 46
christer.horn@jobbverket.nu

Administrationsassistent                  Henrik Olsson                tel. 070-653 6515
henrik.olsson@jobbverket.nu

Tekniskt stöd                                     Jonny Larsen                  tel. 08-51 51 4040
jonny.larsen@jobbverket.nu

Vi finns på Plogstigen 3, Bageri, snickeri/bilvård, paketering, elektronikåterv, textilåterv, transportgr, papperstillv och administration.
Strandallén 5, verksamheten Medvind.
och på Alby Café i Tyresö.

Plogstigen 3 i Tyresö.


Strandallén 5 i Tyresö.

Alby Café